YOUN4ENERGY je ostravská společnost, která poskytuje služby v energetice. Umíme projektové dokumentace, energetický posudek a audit, PENB, inženýring a dotace.
young4energy-energetika

Kogenerace TOTEM

KOGENERACE

Jsme výhradním distributorem italského výrobce kondenzačních mikrokogenerací na území České republiky, Slovenska a Polska. Mikrokogenerační jednotka TOTEM má všestranné využití pro bytové komplexy, průmyslové areály, sportovní a ubytovací zařízení, obchodní centra, municipality a mnoho dalších.

CO JE TO MIKROKOGENERAČNÍ JEDNOTKA TOTEM?

Mikrokogenerační jednotka TOTEM funguje na principu kogenerace neboli kombinované výrobě tepla a elektřiny s velmi vysokou účinností využití dodávaného paliva. Zařízení TOTEM se skládá ze spalovacího motoru na zemní plyn, asynchronního generátoru a systému kondenzačního výměníku, díky kterého dosahuje celkové účinnosti vyšší než 107 %.

kogenerace Totem kombinovaná výroba elektřiny a tepla young4energy

Kogenerace TOTEM představuje zdroj KVET neboli kombinovanou výrobu elektřiny a tepla

CHCETE SI SOUČASNĚ VYRÁBĚT VLASTNÍ ELEKTŘINU A TEPLO?

Zajišťujeme analýzu Vašeho současného stavu, nejvýhodnější návrh řešení včetně i doplnění o jiné technologie, ekonomické hodnocení včetně návratnosti investice, projekci od A po Z, instalaci zařízení a samozřejmě servis kondenzačních mikrokogeneračních jednotek 10, 20 a 25 kWe s extrémně nízkými emisemi.

Stáhnout produktovou brožuru kogenerace TOTEM

Stáhnout technický list kogenerace TOTEM

PARTNER PRO MODERNÍ ENERGETIKU

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti moderní energetiky, ekologie a inteligentního hospodaření s energiemi velkým i malým podnikům.